Category: Jazz

Noriu į Holivudą - Neklaužada - NKL (Cassette, Album)

8 thoughts on “ Noriu į Holivudą - Neklaužada - NKL (Cassette, Album)

  1. Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Korçës pasi ka ndërruar jetë vëllai i Gramoz Nakos, i cili u vra nga kunati i tij pak ditë më parë dhe që më pas ky i fundit vrau edhe veten në prezencë të Policisë.
  2. Pra, nuk është aspak për t’u habitur që gjatë një ditë të zakonshme ai gjen burim frymëzimi në Nju Jork, frymëzime këto që janë krejt të zakonshme, por edhe ndryshe në të njëjtën kohë.
  3. Najväčšia zbierka erotických fotografií a videí. Denne aktualizované fotky a videá vašich priateľov, susedov, kolegov aj úplne cudzích ľudí.
  4. Është duke u zhvilluar, nata finale e këngës magjikë, por edhe këtë vit ka pasur debate mes këngëtarëve, Ata që nuk u kualifikuan dot kanë filluar të nxjerrin “të palarat”, njëri-tjetrit.
  5. Dve sestre, uvek imaju ideju kako da svaki dan učine što zanimljivijim. Uvek planiraju da nešto novo nauče ali i da se ludo zabave.
  6. Apr 09,  · Recent Posts. 10 qershori i Lidhjes së Prizrenit June 10, ; TAKIMI I OPOZITËS SË RE ME PËRBËRJE KRYETAR PARTISH-DEPUTET DHE PARTITË JOPAARLAMENTARE E SHOQËRINË CIVILE Hotel Tirana International June 10, ; Kryediplomati shqiptar viziton Medvegjën June 10, ; KONFERENCA NDËRKOMBËTARE:”Understanding Chinese 5G Security .
  7. Edhe pse në ambientet brenda QKUK-së është rreptësishtë e ndaluar pirja e duhanit, kjo nuk po i ndalon pacientët që atë ta konsumojnë brenda sallave ku po qëndrojnë të shtrirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *